Žádost starostovi města Zbýšov ze dne 24.9.2008

31. října 2008 v 7:12 |  Různé
ODDÍL AEROBIKU TJ BANÍK ZBÝŠOV A CVIČITELKA MARTINA HORTOVÁ - 721 685 088


Starosta města Zbýšov
Vratislav Široký

Ve Zbýšově dne 24. 9. 2008

Žádost o příspěvek na dresy

Vážený pane starosto,
v prvé řadě chci poděkovat městu Zbýšov za dosavadní podporu našeho oddílu. Dresy pořízené v loňském roce měly velký úspěch u dětí, rodičů i široké veřejnosti. Děti soutěžily v těchto dresech jak za jednotlivce, tak za tým, a to ve městech Třebíč, Říčany a Moravský Krumlov. Kromě úspěchů cvičenek v soutěži jednotlivců (jak jsem Vás již informovala v průběhu roku) se náš oddíl na jaře 2008 probojoval na skvělé páté místo (ze dvaceti zúčastněných oddílů) na závodech v Třebíči. Vzhledem k naší krátké působnosti našich aktivit jsme byli s tímto výsledkem více než spokojeni. Mimo jiné se také děti účastnily několika vystoupení v našem městě a ohlasy byly tak velké, že zvýšily počet zájemců o tento druh sportu.
V současné době náš oddíl aerobiku navštěvuje 13 dětí ve věku 4 - 7 let a 12 dětí ve věku 7 - 11 let v závodním týmu. Jelikož se chystáme s novou sestavou na další soutěž a naše závodní modro-růžové dresy jsou nyní bohužel nevyhovující velikostí, jsme nuceni koupit dresy nové. Původní dresy nabídneme dětem z přípravky, které se rovněž v tomto roce zúčastní závodů za jednotlivce v Třebíči. Již v minulých žádostech jsem uváděla, jak je důležité vlastnit závodní dres a jak velká je to pro děti motivace.
Nové dresy jsou nákladná záležitost a celková částka 12.000 Kč je opravdu vysoká. Vzhledem k již výše uvedeným faktům mi nezbývá než Vás, pan starosto, opět požádat o finanční pomoc. Ještě jednou upozorňuji, že závodní dres zvyšuje šance na dobré umístění, zlepšuje úroveň předvedeného a umocňuje celkový dojem z týmové skladby. Ráda bych Vás také pozvala na generální zkoušku před závody, jejíž den, čas a místo včas upřesním.
Žádám tedy město Zbýšov o finanční příspěvek na dresy, a to alespoň o polovinu z celkové částky. Pevně věřím vyhovění mé žádosti a předem děkuji za kladné vyřízení. Společně s dětmi oceňuji zájem města o náš sportovní oddíl.

POČET DĚTÍ V ZÁVODNÍM TÝMU: 12
IVETA NEJEDLÁ
YASEMIN BELÁKOVÁ
MICHAELA ŠIROKÁ
ANETA KRAFKOVÁ
ADÉLA ČECHOVÁ
PETRA CENDELÍNOVÁ
TEREZA TMÉ
KRISTÝNA LYSOŇKOVÁ
ADÉLA JANÍKOVÁ
KRISTÝNA OBRŠLÍKOVÁ
ADÉLA LEŠČINSKÁ
BARBORA LEŠČINSKÁ

ČÁSTKA ZA JEDEN DRES 1.000 Kč
ČÁSTKA CELKEM: 12.000 Kč

S pozdravem
trenérka oddílu aerobiku TJ BANÍK ZBÝŠOV
MARTINA HORTOVÁ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama