6.12.2008 Vánoční těšení v Říčanech

6. prosince 2008 v 21:43 |  Přehled a výsledky závodů

Do Říčan jsme přijeli s děvčaty v počtu 23 cvičenek. Více foto - zde!

Kategorie do 7 let se zúčastnilo cvičenek 13, kategorie 8-10 let cvičenek 10 + Adéla Janíková, která cvičila v obou kategoriích, což bylo v pravidlech soutěže možné. Kromě našeho oddílu soutěžily také SVČ ROSICE, AK TJ Oslavany, Fit&Fun Ostrava, Dance Aerobic Moravské Budějovice, SK Olympia Ráječko, DDM Moravský Krumlov, Rosa Jihlava ....

V Říčanech byla organizace na jedničku, vládla tam příjemná atmosféra, především pak pohoda a radost z pohybu. Sestavy cvičitelek i tempo byly zvoleny přiměřeně k věku dětí a bylo vidět, že i děti si to patřičně užívaly. Jako porotce musím konstatovat, že vybrat z tak šikovných dětí ty nejlepší není vůbec jednoduché. Bylo to vyčerpávající (alespoň pro mne), ale snad se nám podařilo rozhodnout objektivně a spravedlivě. Pevně věřím, že ano! Krásné ceny byly už jen třešinkou na dortu.

Kategorie do 7 let

Zúčastnily se
Adéla Janíková, Anna Švarcová, Vanessa Kocábová, Alexandra Pavlíčková, Tereza Havlíčková, Nikola Poláková, Daniela Friedlová, Natálie Chlupová, Lucie Přikrylová, Julie Hortová, Viktorie Doležalová, Terezie Morávková, Veronika Hutárková
Sestavička byla jednoduchá a já musím pochválit všechny holčičky k perfektnímu výkonu. Všechny se moc a moc snažily a bylo vidět, že je cvičení baví, což je nejdůležitější! Všechny děti si odnesly z Říčan malé dárečky a na tréninku se můžou těšit také na překvapení!

Umístění
V této kategorii se hodnotily pouze 3 nejlepší cvičenky a opět VELKÁ GRATULACE
pro Adélku Janíkovou, která stála již podruhé na nejvyšším stupínku a získala tak zlatou medaili!
Adélce gratulujeme a přejeme jí úspěch i v II. kategorii, za kterou bude cvičit již od ledna 2009.Za I. Kategorii cvičila naposledy všechna děvčata, která se narodila v roce 2001, kromě Adély Janíkové tedy ještě Anna Švarcová, Vanessa Kocábová a Alexandra Pavlíčková. Hodně štěstí ve II. kategorii děvčata!

Kategorie 8-10 let

Zúčastnily se
Kristýna Obršlíková, Michaela Široká, Iveta Nejedlá, Aneta Krafková, Tereze Tmé, Kristýna Lysoňková, Adéla Leščinská, Petra Cendelínová, Yasemin Beláková, Adéla Čechová a Adéla Janíková

základní kolo A


základní kolo B


Do finále postoupily
Yasemin Beláková, Adéla Čechová, Aneta Krafková, Adéla Janíková
Děvčata zaslouží pochvalu a gratulace k výkonům, na medaile to ale bohužel nestačilo.
Holky nevadí, od příštího roku se zaměříme především na soutěž jednotlivců, budeme hodně zpevňovat a srovnávat držení těla a také se soustředíme na flexibilitu a především na fyzickou kondici! Aerobní tempo ve finále je opravdu vysoké a zvítězit mohou jen ty cvičenky, které vydrží vysoké aerobní tempo s perfektní technikou a úsměvem na rtech! (Ano, já vím, není to žádná legrace a je třeba trénovat, trénovat a zase trénovat)

V této kategorii si naposledy zacvičily děvčata narozená v roce 1998, z našeho oddílu tedy Kristýna Obršlíková a Michaela Široká. Taktéž hodně štěstí ve starší kategorii!

Týmová skladbaTýmovku holky zvládly výborně, sedla jim nová hudba a nakonec se povedly i tzv. změny na poslední chvíli, takže jak jsem slíbila, můžete se těšit na rychlé špunty a diskotéku na Vánoční besídce! Už se móóc těším.


VÁNOČNÍ BESÍDKA A POSLEDNÍ LEKCE V TOMTO ROCE

SE USKUTEČNÍ 15. 12. 2008 V DOBĚ TRÉNINKU

trenérka Martina Hortová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Hortová Martina Hortová | 8. prosince 2008 v 10:02 | Reagovat

ZDRAVÍM VŠECHNY NADŠENCE! ZAJÍMALO BY MĚ, KTERÉ ZÁVODY SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY A PROČ? DÍKY ZA NÁZORY.

2 adéla leščinská adéla leščinská | 11. prosince 2008 v 19:22 | Reagovat

No tak hoj Marti nejvíc se mě líbylo v Brně ta cvičitelka prostě sssssuuuuuppppeeeeerrrrrr!!!!!!!!!!!!!

3 upen upen | Web | 7. září 2016 v 23:44 | Reagovat

půjčky bez zastavy ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama